Ettevõtmised, kus tuleb (pimesi) usaldada teisi, on seltskonnamängudest ühed lõbusamad. Olgugi, et tihti ei selgu nendes võitjat, ei olegi see kõige tähtsam.

“Kuku sa kägu

Kordamööda seisab iga mängija seisab kõrgemal alusel ning kukub sirgelt seljataha, kus ülejäänud grupp ta kinni püüab. Kohustus hoida silmad lahti ning keha sirge. Kogu grupp kaotab, kui mängijat kinni ei püüta:)

NB: Kukkuja pean hoidma käed rinnal risti!

“Miiniväli”

Mingi ala kaetakse erinevate objektidega, näiteks telefonid, käekellad vms. Igas grupis vaja ühel inimesel teiste juhendamisel kinnisilmi ala läbida. Kui pihtas siis põhjas.

Mängu annab lõbusamaks teha objektide eemaldamisega, siis kui võistlejal on silmad kinni. Seda võtet saab paraku kasutada ainult korra. Näiteks grupi viimase liikme puhul.

Ringmäng “Naabris parem”

Väga mitmed seltskonnamängud toimuvad ringis. Ringis seismise ajal võimalik teha “vahemäng” selline kus kindla aja peale pooled mängijad kukuvad aja peale tahapoole ning üle  mängiaj teised mängijad ettepoole. Mängujuht annab korraldusi: “1 ette”, “1 taha”,  “veel üks taha”, “teine taha” jne.

Mängu point – kui sinu on kuulmist ja arusaamist, kuid naabritel ei ole, siis pole sellest palju kasu…

Ringmäng viisakusest

Mängijad ringis. Kõik peavad minema täpselt ringi vastaspoolele ilma, et kedagi puudutaks.

Mängu point –  kõik hakkavad tõenäoliselt kiiresti tormama ja kohta otsima. Võidab tegelikult see, kes kõige viisakam oli (tõenäoliselt keegi viimastest). Mängujuht ei öelnud, et ettevõtmine on aja peale.

“Ellujääjad”

Grupid peavad liikuma punktist A, punkti B sedasi, et minekul A-B on esimesel korral 6 jalga maas, siis B-A 5 jalga, A-B 4 jalga on jalga on maas jne (sedasi sab 6-7 liikmeline grupp ühele poole). Palju üksteise tassimist ja arvutamist, kes ikka kõige kergem.

Rapelling ja hüpped

Kõikvõimalikud nööri abil pangast ja puu otsast alla hüppamised on kõige põnevamad ja ekstreemsemad seiklusüritused. Tihti on nii, et kuni õnneliku maandumiseni ei suuda sa korraldajaid uskuda, et siit võimalik eluga pääseda.

Mängud usaldusega on ühed olulisemad seltskonna tiimitunde tõstjad, mis võiksid olla peamiselt võistlusmängude lõbusateks vahepaladeks.